Zapraszamy
na studia!
Zachęcamy do wyboru studiów
podyplomowych z zakresu
Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Rekomendacje

Opinie słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
edycja 2017/2018

płk rez. Andrzej Zedlewski

Jestem emerytowanym oficerem WP, powodem podjęcia studiów była możliwość zatrudnienia w sektorze cywilnym. Powiem szczerze, że byłem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem organizacji studiów. Zajęcia prowadzili wykładowcy bardzo dobrze przygotowani do zajęć, byli to nie tylko teoretycy, ale także praktycy z bogatym doświadczeniem w tematyce, którą nam prezentowali. Organizatorzy realizowali zajęcia w bogatej formie – nie tylko wykłady, ale także seminaria i warsztaty. Wszyscy wykładowcy – bez wyjątku – prezentowali nam treści w sposób interesujący, merytoryczny i świadczący o ich kompetencji.

Obsługa administracyjna i warunki studiowania były na wysokim poziomie, nie tylko organizacyjnym, warto podkreślić dużą życzliwość i pomoc organizatorów wobec słuchaczy.

Dostęp do materiałów, zarówno w bibliotece UMK, jak też na stronie internetowej był bardzo pomocny i praktycznie nieograniczony.

 

Opinie słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
edycja 2015/2016

Krzysztof Łoś, Asystent, Poczta Polska

„Skala: 1–10 pkt
1. Powód podjęcia studiów – chęć przebranżowienia
2. Treść merytoryczna – 9 pkt
3. Dostępność materiałów – 7 pkt
4. Przygotowanie prowadzących do zajęć – 10 pkt
5. Wsparcie prowadzących – 8 pkt
6. Forma zajęć – 9 pkt
7. Obsługa administracyjna – 10 pkt
8. Klimat studiów – 9 pkt
9. Warunki studiowania – 10 pkt
10. Ocena przydatności studiów – 7 pkt"
 

Martyna Nowak, Konsultant HR, GP PEOPLE Sp. z o.o.

„Podjęłam studia aby usystematyzować wiedzę oraz aby uzupełnić wiedzę w zakresie pełnego HR.

Zajęcia były bardzo treściwe, dostosowane do poziomu słuchaczy oraz zawierały bardzo dużo wiedzy.

Materiały były dostępne na platformie Moodle lub bezpośrednio przekazywane podczas zajęć, co pozwoliło mieć stały dostęp do ich treści.

Prowadzący mieli ogromną wiedzę, którą chętnie się dzielili na zajęciach, które nie były pustymi wykładami, a wręcz zabawą i nauką.

Myślę, że studia pomogą mi znaleźć pracę w której będę mogła wykorzystać całą zdobytą wiedzę."


Katarzyna Mrozowska, Dyrektor Wydziału Ewidencji i Spraw Obywatelskich, Urząd Miasta Płocka

„Decyzję o podjęciu studiów podyplomowych podjęłam samodzielnie, gdyż uważam, że człowiek powinien się rozwijać i uczyć dopóki pozwalają mu na to warunki. Jest to efekt samorealizacji. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z zajęć. Prowadzący byli zawsze dobrze przygotowani do zajęć. Potrafili nawiązać kontakt ze słuchaczami. Często wywoływała się dyskusja. Każdy mógł przedstawić swój punkt widzenia, a prowadzący zajęcia zawsze w sposób wyczerpujący udzielali odpowiedzi i wyjaśniali różne zagadnienia. Zajęcia były prowadzone w formie warsztatów, a to powodowało, że wszyscy aktywnie mogli uczestniczyć w dyskusji. Wiedzę, którą uzyskałam z pewnością wykorzystam w pracy zawodowej.

Bardzo wysoko oceniam poziom studiów i prowadzących. Uważam, że każda osoba, która zarządza ludźmi powinna skończyć (studia podyplomowe z zakresu – przyp. red. strony) ZZL."


Barbara Kossowska, bezrobotna

„1. Studia podjęłam ponieważ zależało mi na zdobyciu wiedzy merytorycznej i praktycznej z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
2. Prowadzący przekazali duży zasób wiedzy merytorycznej, byli bardzo dobrze przygotowani do zajęć pod względem merytorycznym oraz w przystępny sposób przekazywali swoją wiedzę.
3. Uczelnia stworzyła przyjazny klimat aby w dogodnych warunkach spędzać czas nauki.
4. Wykładowcy przekazywali wydrukowane materiały z zagadnień wykładanych. Poza tym znakomicie wyposażona biblioteka.
5. Obsługa administracyjna zadbała o nas (…)
6. Uważam, że studia spełniły moje oczekiwania i pomogą mi w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym."
 

Justyna Roszak, poszukująca pracy

„Nie mam zastrzeżeń co do realizacji studiów podyplomowych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Uważam, że treści poruszane na zajęciach były przydatne, a prowadzący je okazywali wsparcie. Kończę studia podyplomowe z nadzieją, że uda mi się po nich znaleźć satysfakcjonującą mnie pracę. Jedyne ulepszenie jakie mogłabym zaproponować dotyczy formy zaliczenia końcowego. Uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby pisanie testu po zakończeniu danego modułu. Uniknęłoby to nagromadzenia bardzo dużej ilości materiału do opanowania na koniec studiów."

 

Opinie słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
edycja 2014/2015


Anna Cywińska-Szwermer, Manager, Guretruck GmbH

„Do podjęcia studiów [podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi – przyp. red.] (...) przekonała mnie chęć rozwijania moich umiejętności w tej dziedzinie oraz perspektywa poszerzania możliwości zawodowych. Zajęcia ogólnie oceniam jak bardzo dobre! Wszyscy prowadzący byli przygotowani do zajęć i prowadzili je w sposób profesjonalny.

(...) obsługa administracyjna studiów była prowadzona na najwyższym poziomie, każdy student mógł liczyć na wsparcie, szczegółowe informacje oraz uśmiech (...)

Jestem zdania, że studia podyplomowe na UMK będą dużym wsparciem przy planowaniu dalszej ścieżki kariery.“

 

Karolina Śródka, inspektor (stanowisko ds. szkoleń), Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Oddział w Toruniu

„Powód podjęcia studiów: Praca na stanowisku ds. szkoleń w Wydziale Spraw Pracowniczych i chęć poszerzenia wiedzy w zakresie zarządzania zasobami Ludzkimi, która będzie uzupełniała zajmowane stanowisko pracy.

[Omawiane – przyp. red.] zagadnienia [były– przyp. red.] ściśle związane z kierunkiem studiów, przydatne i omawiane w bardzo ciekawy sposób.

(…) każdy wykładowca zawsze był przygotowany do zajęć. (…) ich szeroki zasób wiedzy dawał im możliwość swobody wypowiedzi (…) Wykładowcy stanowili wsparcie dydaktyczne w trakcie zajęć ale także zachęcali nas do kontaktów ze sobą na wypadek wątpliwości w danym temacie (…) materiały dydaktyczne były również zamieszczane w systemie elektronicznym (…) Szeroki dostęp do materiałów posiadają także Biblioteki UMK.

Myślę, że studia (…) bardzo poszerzyły moją wiedzę. Wiele tematów, przedstawionych rozwiązań kadrowych było dla mnie czymś nowym – z czym nie zawsze spotykam się w firmie, w której pracuję. Ponadto odbyte studia stanowią dla mnie taką „furtkę” do dalszego rozwijania umiejętności w zakresie ZZL.”

 

Magdalena Szałkowska, specjalista ds. kadr i szkoleń, ORLEN Serwis S.A.

„Dział Personalny Spółki w której pracuję stanął przed nowym wyzwaniem – wsparcie i doradztwo Zarządu w zakresie profesjonalnego zarządzania zasobami ludzkimi, stąd podjęcie decyzji o wyborze studiów o tym kierunku. Tematyka studiów ściśle powiązana z zakresem obowiązków na moim stanowisku pracy. Program studiów przygotowany bardzo dobrze, zakres obejmuje najważniejsze tematy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Prowadzący zajęcia – przygotowani super, kontaktowi, z pasją do tego co robią i zarażający tą pasją. Ogromnym atutem studiów jest to, że zajęcia prowadzone były w przeważającej części w formie praktycznej – warsztatów, ćwiczeń. Wiedza zdobyta na pewno będzie wykorzystana w praktyce. (…)

Podjęcie studiów było dobrą decyzją, która pozwoli mi rozwinąć się zarówno zawodowo, jak i osobiście.”

 

Marek Trymerski, Główny Księgowy/Kierownik Oddziału Finansowego, Sąd Okręgowy w Toruniu

„Głównym powodem wyboru studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi była chęć zdobycia wiedzy na temat poprawnego kierowania zespołem ludzkim. W chwili obecnej zarządzam Oddziałem Finansowym zatrudniającym 10 osób (…) Kierowanie takim zespołem wymaga znajomości zasad motywowania (…), bieżącej i okresowej pracy, rozwiązywania konfliktów, jak również wiele innych zagadnień.

Program studiów pokrywał się z moimi oczekiwaniami. Zajęcia w dużej części ukierunkowane były na praktyczne zaznajomienie się z tematami. Po krótkim przygotowaniu teoretycznym większość zagadnień można było przećwiczyć w praktyce. Taka forma zajęć bardzo mi odpowiadała. Zajęcia przebiegały bardzo sprawnie. Wykładowcy profesjonalnie podchodzili do zajęć. Za każdym razem byli doskonale przygotowani. Dostępne były również materiały. Atmosfera na zajęciach była bardzo dobra. W trakcie całych studiów mieliśmy doskonały kontakt zarówno z wykładowcami, jak i obsługą administracyjną. (…)

Podsumowując można stwierdzić, iż z czystym sumieniem polecam studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na UMK wszystkim osobom zainteresowanym pogłębieniem wiedzy z tego zakresu. Z całą pewnością są to dobrze zainwestowane pieniądze i czas. Poza dużą ilością wiedzy i umiejętności wynoszę z tych studiów dobre wspomnienia i mam nadzieję, że jeszcze wrócę w mury uczelni.“

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.